محل تبلیغات شما

پرکننده های چین و چروک تزریقی می توانند ظاهری جوانتر از کسری از هزینه های سنتی جابجایی به شما نشان دهند. بیشتر آنها توخالی ، خط و چین و چروک را در کمتر از 30 دقیقه با نتیجه هایی که می تواند از 4 ماه تا بیش از یک سال به طول انجامد ، پر می کنند. پرکننده های چروک تزریقی ، برخلاف تزریق بوتاکس که باعث شل شدن عضله در زیر چین و چروک می شوند ، خط ، چین و یا ناحیه را با یکی از چندین ماده مختلف پر می کنند. در نتیجه ، نقاط مشکل تقریبا ناپدید می شوند.

تزریق ژل فیلر

درمان سریع و آسان است. اما همه پرکننده های چین و چروک روند نزولی دارند ، از جمله خطر واکنش آلرژیک و ایجاد برجستگی های ریز در زیر پوست. در بعضی موارد ، این برآمدگی ها ممکن است دائمی باشد. و گاهی اوقات ، یک تغییر رنگ پوست کبود که با نام اثر شناخته می شود اتفاق می افتد. تغییر رنگ می تواند برای چند ماه دوام داشته باشد ، اما درمان های مختلفی در دسترس است. در موارد بسیار نادر ، در صورت عدم استفاده صحیح از پرکننده های چروک ، ممکن است سلولهای پوستی از بین بروند. همچنین مواردی از نابینایی ، زخم ناشی از ریزش پوست و فلج اعصاب گزارش شده است. به طور معمول ، پرکننده های چین و چروک که دوام بیشتری دارند ، احتمالاً عوارض جانبی ایجاد می کنند.

تزریق ژل خط خنده

هر نوع چین و چروک مناسب برای هر نوع چین و چروک نیست. کمترین خطرات و بهترین نتیجه از استفاده صحیح از آن ناشی می شود. به همین دلیل شما باید فقط با آموزش های ویژه و مداوم ، پرکننده هایی را که توسط متخصص پوست یا جراح پلاستیک مجاز انجام می شود ، تزریق کنید.

مراقبت بعد از تزریق ژل زیر چشم

ابتدا به شما بیهوشی داده می شود تا سطح گلوی سر خود را بی حس کنید تا احساس درد نکنید. بی حس کننده ممکن است به صورت قطره چشم یا ژل چشم باشد. بعضی اوقات ممکن است تزریق کمی داروی بی حسی به شما داده شود. برای جلوگیری از عفونت باکتری های نزدیک چشم ، چشم و پلک شما با یک محلول ضد عفونی تمیز می شود.

پزشک شما به احتمال زیاد وسیله ای به نام اسپکولوم پلک را روی چشم شما قرار می دهد تا درپوش ها را باز نگه دارید. سپس از شما خواسته می شود که در یک جهت خاص نگاه کنید تا چشم پزشک شما بتواند دارو را به قسمت خاصی از چشم تزریق کند. سوزنی که برای تزریق استفاده می شود بسیار نازک است. احتمالاً فقط فشار و احساس درد کمی خواهید داشت ، زیرا این دارو از طریق قسمت سفید چشم شما تزریق می شود. مرد آمریکایی آفریقایی و آمریکایی لبخند بعد از تزریق ، چشم پزشک شما اسپکولوم پلک را برداشته و چشم شما را تمیز می کند تا ضد عفونی کننده از بین برود. آنها همچنین چشم را بررسی می کنند تا مطمئن شوند مشکلی و عوارضی وجود ندارد. روند تزریق معمولی به طور کلی حدود 10 تا 15 دقیقه طول می کشد.

بعد از تزریق ژل لب

 برای چند ساعت ، ممکن است دچار برخی از تحریکات چشم شوید. همچنین می توانید یک نقطه خون روی چشم (به نام خونریزی زیر انسداد) که در آن تزریق وجود دارد ، داشته باشید. این معمولاً طی حدود یک هفته پاک می شود.خوشبختانه عوارض بعد از تزریق داخل روده نادر است. اما در صورت بروز هر یک از علائم یا علائم زیر باید با چشم پزشک خود تماس بگیرید:

  1. درد یا ناراحتی در چشم دارید.
  2. شما متوجه کاهش بینایی می شوید.
  3. شما شناورهای بیشتری را در دید خود مشاهده می کنید.
  4. شما به خصوص به نور حساس هستید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا


زیبایی و جوانسازی پوست ، ,چشم ,تزریق ,های ,چروک ,چین ,می شود ,چین و ,و چروک ,ممکن است ,پرکننده هایمنبع

تست قند خون

دستگاه تصفيه هواي خانگي

بهترين ژل فيلر

درمارولر چيست

بهترين دستگاه فشارسنج

موارد استفاده از کرم زايلاپي

انتخاب ژل فيلر مناسب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود رایگان فیلم و سریال،بازی،نرم افزار | ایران سافت هر چی که بخوای دلفین انواع قطعات یدکی دامپتراک HD325 دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم ؛ موزیکس پوزیکس A bit of thinking اینجا همه چی هست تعمیر سردخانه پذیرش دانشجو در روسیه بهترین خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان