محل تبلیغات شما

اگر از اصلاح ، موچین یا اپیلاسیون برای از بین بردن موهای ناخواسته راضی نیستید ، لیزر موهای زائد ممکن است گزینه ای باشد که باید در نظر بگیرید. لیزر موهای زائد یکی از متداول ترین روشهای آرایشی در ایالات متحده است. نور بسیار متمرکز در فولیکولهای مو را تاب می کند. رنگدانه در فولیکول ها نور را جذب می کنند. که موها را از بین می برد.

لیزر موهای زائد

لیزر برای از بین بردن موهای ناخواسته از صورت ، پا ، بازو ، زیر بغل ، خط بیکینی و مناطق دیگر مفید است. مزایای لیزر موهای زائد شامل موارد زیر است: دقت لیزرها می توانند موهای تیره و درشت را به طور انتخابی هدف قرار دهند در حالی که پوست اطراف خود را آسیب نبینند. سرعت. هر پالس لیزر کسری از ثانیه طول می کشد و می تواند موهای زیادی را همزمان انجام دهد. لیزر می تواند هر ثانیه تقریباً یک چهارم اندازه را درمان کند. مناطق کوچک مانند لب فوقانی در کمتر از یک دقیقه قابل درمان هستند و مناطق بزرگ مانند پشت یا پاها ممکن است تا یک ساعت طول بکشد. پیش بینی بیشتر بیماران بعد از متوسط سه تا هفت جلسه ریزش مو دائمی دارند.

عوارض لیزر موهای زائد

 لیزر موهای زائد چیزی بیش از موهای زائد ناخواسته است. این یک روش پزشکی است که به انجام تمرین نیاز دارد و خطرات احتمالی را به همراه دارد. قبل از انجام لیزر موهای زائد ، باید اعتبار پزشک یا تکنسین انجام این عمل را به طور کامل بررسی کنید. اگر قصد انجام لیزر موهای زائد را دارید ، باید شش هفته قبل از درمان ، چیدن ، اپیلاسیون و الکترولیز را محدود کنید. این امر به این دلیل است که لیزر ریشه های مو را هدف قرار می دهد ، که به طور موقت با اپیلاسیون یا زدن آنها از بین می رود. همچنین باید شش هفته قبل و بعد از درمان از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید. قرار گرفتن در معرض آفتاب باعث می شود لیزر موهای زائد کمتر موثر باشد و عوارض بعد از درمان را بیشتر کند.

لیزر موهای زائد آقایان

 درست قبل از عمل ، موهای شما که تحت معالجه قرار می گیرند ، تا چند میلی متر از سطح پوست بریده می شوند. تجهیزات لیزر با توجه به رنگ ، ضخامت و محل قرارگیری موهای شما و همچنین رنگ پوست شما تنظیم می شود.

اکثر افرادی که از آن استفاده می کنند دریافتند که لیزر موهای زائد ایمن و تحمل خوبی دارد. به نظر نمی رسد خطرات بهداشتی دراز مدت در رابطه با این روش وجود داشته باشد. با این حال ، برخی از افراد ممکن است بعد از لیزر موهای زائد ، عوارض جانبی جزئی را تجربه کنند. افراد باید از متخصص پوست خود بخواهند که قبل از انجام این کار روی قسمت وسیعی از پوست ، چگونگی واکنش یک لکه کوچک از پوست به درمان را آزمایش کند. افرادی که مایل به درمان با لیزر موهای زائد هستند ، باید همیشه از یک پزشک متخصص و کاملاً واجد شرایط استفاده کنند.

لیزر موهای زائد خانم ها

 لیزر موهای زائد درمانی مؤثر است ، اما بندرت موهای زائد دائمی را به دست می آورد. با این وجود ، درمان با لیزر می تواند رشد مو را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.بعد از اولین روش درمانی ، بسیاری از افراد تنها برای چند ماه موهای خود را از بین می برند. در نهایت موها رشد می کنند ، اگرچه اغلب ریز ، سبک تر و احتمال کمتری نسبت به گذشته مشاهده می شوند. بسیاری از افراد برای دستیابی به راه حل دائمی تر یا رضایت بخش تر برای موهای ناخواسته ، به چندین جلسه نیاز دارند. ممکن است موها با هر جلسه بعدی ، سبک تر و نازک تر شوند. بعد از درمان کافی ، ممکن است رشد مجدد آن به طور کلی متوقف شود. لیزر موهای زائد همچنین ممکن است روی موهای تیره موثرتر باشد. افرادی که موهای بلوند ، قرمز یا مایل به خاکستری دارند ممکن است متوجه تغییر زیادی نشوند ، زیرا چراغ های لیزری جذب موهای تیره می شوند و اغلب روی موهای سبک موفق نیستند.

منبع : کلینیک زیبایی روژا


زیبایی و جوانسازی پوست موهای ,، ,لیزر ,زائد ,درمان ,پوست ,موهای زائد ,لیزر موهای ,ممکن است ,بعد از ,از بین ,بردن موهای ناخواستهمنبع

تست قند خون

دستگاه تصفيه هواي خانگي

بهترين ژل فيلر

درمارولر چيست

بهترين دستگاه فشارسنج

موارد استفاده از کرم زايلاپي

انتخاب ژل فيلر مناسب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آریـــــــــــــــا قالب دانستنی و پوزیشن جنسی شرکت اعزام دانشجو به اوکراین جملات زیبا|شعر|سایت مطالب جالب و خواندنی گروه صنعتی کاهون اینجا همه چی هست وارشانه فناوری سقز بهترین سایت Juliana7qolzo home