محل تبلیغات شما

یک روش زیبایی شناسی انقلابی است که نویدبخش معالجه پوستی شل ، بازگرداندن تعریف جوانی و ایجاد جلوه های دیدنی برجسته ، مشابه موارد تحویل داده شده توسط روش لیفت جراحی ، اما با زمان بهبودی صفر است.

لیفت با نخ

برای نتایج مطلوب زیبایی شناسی ، بدن لیفت بدن اغلب در ترکیب با کاویتاسیون استفاده می شود - RF که امواج صوتی کاویتاسیون و فرکانس رادیویی RF را برای یک رویکرد کاملاً مؤثر در صاف کردن پوست پوست پرتقال و دستیابی به سفت شدن پوست مورد استفاده قرار می دهد. در عین حال ، هنگامی که به چربی های سرسخت توجه شده باشید ، درمان نیز ممکن است با:

  1. لیزر لیپولیز
  2. کرایولیپولیز
  3. لیپولیز مزوتراپی

جلوه های لیفت COG Body Thread بلافاصله قابل مشاهده است ، در حالی که نتایج پیش رونده لیفتینگ PDO به زمان بیشتری نیاز دارند تا قابل توجه شوند. در هر دو مورد ، اگرچه موضوعات PDO و COG Biocompatible به آرامی حل می شوند و پس از 6-8 ماه کاملاً جذب می شوند ، معمولاً نتایج بسته به شدت گنجشک حدود 1.5 تا 2 سال طول می کشد.

روش لیفتینگ صورت

این روش نسبت به لیفت سنتی بسیار زمان بر است و بسته به منطقه مورد توجه ، لیفت Thread Body را می توان با استفاده از فناوری PDO Thread - برای ترمیم و ترمیم پوست به تدریج پوست - یا استفاده از بلند کردن فوری موضوعات COG انجام داد. بدون استفاده از هر برش یا جراحی ، نخ های جراحی لنگر انداختن به آرامی قابل جذب - که جزء اصلی آن Polyladioxanone است ، یک ماده طبیعی است که بیش از 25 سال در پزشکی استفاده شده است - به پوست یا چربی زیر جلدی آن وارد می شود. منطقه خاصی برای درمان ، با استفاده از یک سوزن ریز برای بالا بردن بافت و بلند کردن نواحی مشکل دار. به غیر از احیای مناطق سوزش و بازیابی بافت پوست ، Polydioxanone به طور طبیعی تولید کلاژن پوست را تشویق می کند ، بدین معنی که پوست شما حتی پس از جذب نخ ها به تدریج بهبود می یابد. در طب آرایشی و زیبایی ، متخصص پوست و جراحان پلاستیک ما فقط از موضوعات دارای مجوز CE استفاده می کنند که برای مصارف پزشکی بی خطر است و احتمال بروز عوارض بالابر بدن را به حداقل می رساند.

لیفت بدن با نخ

به عبارت دیگر ، این فرایند جوان سازی مداوم و مترقی برای بافت های صورت را فراهم می کند. بیمارانی که به دلیل تحریک کلاژن ، دارای بالابر نخی هستند ، متوجه بهبود تدریجی در تن و استحکام پوست خود خواهند شد. در حالی که نخ آنها وجود دارد ، پاسخ شفابخش بدن به طور مداوم فعال می شود زیرا بدن می خواهد مناطق بخیه شده را "التیام بخشد" و بخیه ها را خارج کند. بدن از نظر بیولوژیکی برای واکنش به این روش هنگامی که هر جسم خارجی موجود در درم را حس می کند ، واکنش نشان می دهد. خوشبختانه از آنجا که نخ هایی که در هنگام بالابر نخ در زیر پوست قرار گرفته اند بسیار اندک هستند ، بیمار هیچ یک از این اتفاقات را احساس نخواهد کرد. اکثر افراد پس از بهبودی پوست در اطراف خود ، اصلاً نمی توانند بخیه های خود را حس کنند.

لیفت شقیقه با نخ

لیفت موضوع نوعی روش است که در آن از بخیه های موقتی برای تولید یک "لیفت" ظریف اما مشهود در پوست استفاده می شود. جراح زیبایی به جای از بین بردن پوست شل صورت خود به صورت جراحی ، به سادگی با دوخت قسمتهایی از آن ، آن را به حالت تعلیق در می آورند. این امر باعث می شود پوست کمی به عقب برگردد و به همین دلیل صورت را سفت و محکم می کنید. علاوه بر این که برای بلند کردن پوست ایده آل است ، نخ ها با پیری به روش دیگری مبارزه می کنند: با تحریک "پاسخ شفابخش" بدن و ایجاد بدن برای هدایت موج های بزرگ کلاژن به نواحی تحت درمان. این امر به دلیل نقش حیاتی كلاژن در فرآیند پیری مهم است.

منبع : کلینیک زیبایی روژا


زیبایی و جوانسازی پوست ، ,پوست ,لیفت ,استفاده ,نخ ,روش ,می شود ,استفاده از ,استفاده می ,با نخ ,پس ازمنبع

تست قند خون

دستگاه تصفيه هواي خانگي

بهترين ژل فيلر

درمارولر چيست

بهترين دستگاه فشارسنج

موارد استفاده از کرم زايلاپي

انتخاب ژل فيلر مناسب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بررسی و تجربه بد من در پوکر هر چی که بخوای اطلاعات عمومي خود در مورد انواع بيماري ها را بالا ببريم Game java mobile معرفی کالا Astrid2l68gslh blogi گروه هنری چاپ نفیس آژانس مسافرتی آسمان آبی خـرید و قــالب وبلـاگ کارنامه آزمون دکتری 99 | کلید اولیه دکتری 99