محل تبلیغات شما

به نظر می رسد در زمینه جراحی زیبایی به سرعت چیزهایی تغییر می کند که آنچه که یک سال جدید بود ناگهان کلاه قدیمی است. اگرچه این تغییرات ممکن است به اندازه همه موارد شدید نباشد ، اما وم به پیشروی از تکنیک های فعلی ، به ویژه در مورد عمل جراحی لیفت را برجسته می کند.امروزه تعداد زیادی تکنیک جراحی و غیر جراحی برای جوان سازی صورت مورد استفاده قرار می گیرد که برخی از آنها تهاجمی کمتری دارند و نیاز به سفر بیشتر به مطب پزشک ندارند. در صورت انتخاب صورت جراحی ، درک برخی از تکنیک های سنتی تر که امروزه توسط جراحان مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین نتیجه ای که می توان به دست آورد ، مهم است.

لیفت با نخ

هنگام شروع ، همیشه ایده آل است که با چند جراح مشاوره کنید و سؤالات زیادی را که لازم دارید برای تعیین اینکه آیا توصیه ها برای شما مناسب است ، مطرح کنید. همچنین ممکن است بخواهید عکس هایی قبل و بعد از آن را به تصویر بکشید تا دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستید نشان دهید. این می تواند به جراح در تعیین میزان واقعی بودن انتظارات شما کمک کند. داشتن یک ایده روشن درمورد هزینه هایی که حاضر به تحمل آن هستید ، بسیار مهم است. اگر پزشک این محدودیت ها را درک کند ، او معمولاً می تواند با شما همکاری کند تا بتواند راه حلی را برای متناسب با بودجه شما پیدا کند بدون آنکه به نتایج برسد. در بعضی موارد ، تکنیکهای جدیدتر و غیرجراحی نیز می توانند در کنار روشهای جراحی استفاده شوند.

تفاوت لیفت نخ و لیزر

جراحی لیفت صورت به صورت سرپایی انجام می شود. این ممکن است یک بی حسی موضعی و آرام بخش ها یا بی حسی عمومی باشد. این عمل می تواند از 2 تا 5 ساعت طول بکشد و فرد معمولاً می تواند در همان روز بعد از عمل به خانه برود. در صورت سنتی صورت ، جراح برش در جلوی گوش ایجاد می کند ، تا در قسمت مو یا خط مو و همچنین پشت گوش به سمت پوست سر مو کشیده شود. جراح پوست را از عضلات و چربیهای عمیق تر صورت جدا می کند ، به آرامی پوست را در جهت صعودی و خلفی کشیده و پوست اضافی را برطرف می کند. آنها ممکن است بافت های عمیق تر صورت را محکم کنند.

لیفتینگ صورت

جراح پلاستیک با تجربه و ماهر این روش را با یک نگاه هنری و توجه فوق العاده ای به جزئیات انجام می دهد تا بیماران از جای زخم ناچیز و نتایج زیبا و طبیعی به نظر برسند. علاوه بر لیفتینگ کامل سنتی ، چندین مورد دیگر از این روش برای رسیدگی به نواحی خاص صورت وجود دارد. بسیاری از جراحان برای به حداقل رساندن ناراحتی و خرابی از تکنیک های پیشرفته و حداقل تهاجمی استفاده می کنند. جابجایی لیفت تحت پوشش بیمه نیست. با این حال ، گزینه های عالی مالی برای کمک به بیماران ریتیدکتومی در مدیریت هزینه های جراحی پلاستیک وجود دارد. برای بیماران واجد شرایط ، جراحی آسانسور می تواند یک سرمایه گذاری عالی باشد و ظاهری تازه تر و جوان تر برای سال های آینده فراهم کند.

لیفتینگ بینی با نخ

 بهترین داوطلبان جراحی لیفت انتظارات واقع بینانه ای دارند و مایل هستند و می توانند دستورالعمل های قبل و بعد از عمل را که توسط جراحان پلاستیک خود ارائه می شود ، دنبال کنند. پزشک پس از یک جلسه مشاوره یک در یک ، می تواند به بیمار توصیه کند که آیا او کاندیدای خوبی برای جراحی لیفت است یا اینکه ممکن است یک روش جایگزین ارجح باشد.

سن مهمترين عامل در انتخاب نامزدها براي جراحي لیفت نيست. خاصیت ارتجاعی پوست و سلامت کلی بر توانایی بیمار در انجام این روش تأثیر بسزایی دارد. بیشتر بیمارانی که تحت عمل جراحی ریتیدکتومی قرار دارند ، در سنین 40 تا 70 سال سن قرار دارند. با این حال ، افراد مسن تر از 70 سال نیز می توانند از عمل جراحی بهره مند شوند. یک جراح پلاستیک واجد شرایط می تواند بافت و وضعیت پوست هر بیمار را بیشتر ارزیابی کند تا در مورد نامزدی قضاوت و توصیه های فردی را انجام دهد.

منبع : کلینیک زیبایی روژا


زیبایی و جوانسازی پوست ، ,جراحی ,کند ,صورت ,یک ,های ,می تواند ,می کند ,ممکن است ,جراحی لیفت ,می توانندمنبع

تست قند خون

دستگاه تصفيه هواي خانگي

بهترين ژل فيلر

درمارولر چيست

بهترين دستگاه فشارسنج

موارد استفاده از کرم زايلاپي

انتخاب ژل فيلر مناسب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تا دیر نشده خرید کن اینجا همه چی هست گل سنگ کاغذ دیواری آرشیو برترین فیلم های سینمایی جهان با لینک مستقیم Sany Movie اینجا همه چی هست دانلود فیلم و سریال خارجی ، دانلود آهنگ ، اخبار ورزشی دانلود فیلم ایرانی - اخبار سینمای ایران مجله ترس و دلهره انتقال دهنده خدمات لینکی فورنو